Aktualności

 

Transport medyczny - NewAgeMedics

Oceń ten artykuł
(1 głos)

logo

 

Gdy liczy się każda chwila


Zapewniamy szybką pierwsza pomoc i transport medyczny z miejsca wypadku do szpitala. Świadczymy nasze usługi transportu medycznego na terenie Polski i Europy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny ambulans z certyfikatem zgodności z normą PN-EN 1789. Naszym zadaniem jest udzielenie pomocy przedmedycznej i podtrzymanie podstawowych funkcji życiowych człowieka. Jesteśmy w pełni przygotowani do podjęcia akcji ratowania życia w sytuacji, gdy okazałoby się to konieczne podczas transportu medycznego.

Gdy najważniejsze są komfort i bezpieczeństwo


Każdego pacjenta traktujemy z najwyższym szacunkiem i troską o jego bezpieczeństwo. Zapewniamy miejsce w transporcie medycznym dla osoby towarzyszącej. Oferujemy obsługę w języku angielskim i niemieckim. Dla komfortu pacjentów niemych czy głuchoniemych porozumiewamy się również językiem migowym. Świadczymy usługi  transportu medycznego dla szpitali, przychodni, hospicjów, domów opieki oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy przygotowani do  transportu medycznego osoby chorej lub niepełnosprawnej w pozycji zarówno siedzącej, jak i leżącej.

Gdy potrzeba profesjonalnej obsługi

Dysponujemy nowoczesną aparaturą, a nasi ratownicy są wykwalifikowani i regularnie szkoleni w celu jak najlepszej obsługi pacjentów. Posiadamy zarówno odpowiedni sprzęt, jak i zaopatrzenie w niezbędne środki. Na pokładzie karetki znajdują się: nosze wyjazdowe, deska stabilizująca, zestaw unieruchamiający, zestaw porodowy, aparat tlenowy, respirator, defibrylator, materiały opatrunkowe i wiele innej aparatury medycznej. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i miłością do ludzi. Zależy nam na tym, by transport medyczny odbywał się w dobrej atmosferze, przyjaznej pacjentowi i jego najbliższym.

Czytany 381 razy
Więcej w tej kategorii: « Nowa strona internetowa

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu :

601 397 775

Wybierz język strony

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Google+